VALAŠSKÝ POHÁR 2017 EKLEKTIK

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ KATEGORIE EKLEKTIK

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.VRBICKÝ Tomáš444424244343433233460
2.PROCHÁZKA Jan543435243434424334362
3.JANÍK Josef444534334444523244466
3.HORÁK Zdeněk443534343344534343466
5.FÁREK Vladimír244544343443634343469
6.LACINOVÁ Iva445534343455534343471
7.HALAMÍČEK Radomír445525343445535344472
8.SCHWARZ Dominik244734353444634344473
9.VENTURA František254524245445544453574
9.JANČAR Jiří344724344554535244574
11.PODEŠVA Richard255534343445735243675
11.ZAHRADNÍK Jaroslav254544344455544344475
11.VYBÍHAL Ondřej255535353635534244575
11.ŠTRBÁK Juraj345434364455544354375
11.RAUSCH Günter455535344555535243475
11.PIVOŇKA Martin545535354554535244475
17.KRČMÁŘ Jaroslav145634454443634344676
17.ŠNAJDR Jiří355634444554634433476
19.JUŘENA Filip154535343554644345577
19.VYROUBALOVÁ Linda355534445455633334677
19.LARIŠ René354645343644534354577
22.HALAMÍK Tomáš354526454744435344578
23.PLÁŠEK Štěpán355625254555535354579
23.ŠRUBAŘ Jan455535334445735354679
25.BERNÁTEK Jiří158534344545835343480
25.HOLOTÍKOVÁ Dana355735344545634354580
27.HOLOTÍK Vojtěch355634254545655444581
27.BOGAR František364534363555636345581
29.PAVELKA Petr236744364455635354582
30.SEILER Jiří156446354457834244583
30.VALEŠ Jaromír265645353655545344583
30.RYJÁČKOVÁ Hana244635554456735446383
33.SOVÁK František266545354454735345684
33.GRZEGORZ Marian256635344645535464684
33.HALAMÍK Tomáš265546353545635464584
33.KOSTKA Milan265646445534535545584
33.KOPECKÁ Martina346736345654635354584
38.BAĎURA Jiří155636256565645445385
38.KULOVÁ Michaela355744444654635364685
40.VRBICKÁ Sára256735455555734363586
40.CABÁKOVÁ Martina265735344656635454586
40.JURČOVÁ Larisa345645264756634454686
43.NOVOTNÝ Jiří155636473555536364687
43.KOPECKÝ Ivan155745654655645343587
43.ŠTURSA Petr155656354347746344687
43.KLIMPAR Ondřej1466445535565342510587
43.Daniel Josef265645445566445354687
43.ROZKOŠNÝ Michal255846354746634353687
49.KOCIÁN Marek155656354645645354788
49.LAURENČÍK Pavel246656445555635355688
51.ŽILKOVÁ Klára175635454565734456589
51.PEŘKOVÁ Magdalena455726364665744454689
53.ZAHRADNÍK Ondřej156694263755746354390
53.PRŮŠOVÁ Eva255735355655635655690
55.LAKOMÝ Karel146545576465725555591
55.ČEREVKO Lukáš155745255666845255691
55.ADAMOVÁ Monika155646353646657745491
55.MATĚJ Vladimír1856353341054545555691
55.SCHWARZOVÁ Pavla255745474665735354691
55.SLÁNSKÝ Bohuslav246646585755534364591
55.JUŘENA Drahomír256835355466746464491
55.PLATZER David255636654555646554691
55.JOKEŠOVÁ Vladimíra455635464667845264591
64.MIKO Miroslav155736445465946563592
64.PANC Vladislav166635353466646855592
64.BOGAR Ernest266645556665545563492
64.GAVRON Viktor356836454565645554692
68.KRČMÁŘ Michal155844254866935455593
68.NEMRAVA Petr356746365665736364593
70.VYMAZAL Pavel1451053636963536445794
70.MALÍKOVÁ Alena169644444656646356694
70.SLEZÁČKOVÁ Hana168756443576635464594
70.VALENTOVÁ Jitka256735545755755455694
74.MIKUŠEK David176536545665545564895
74.MOLL Filip156966354558656344595
74.KUŽELA Miloslav166749654645645464495
74.ŘEPA František266646345655746566595
78.TRHLÍK Jaroslav155746555665835375696
78.MENŠÍK Drahoslav167745396555546464596
78.KOTLÁN Petr165827475666736355596
78.WYBITUL Pavel155746364855575574596
82.ZAPLETAL Jan1556116644564745344897
82.HOMOLKA Jiří175735666556655366597
82.ŽALMÁNEK Martin267637365667646354797
85.BUŠ Otto165637565776736354798
85.JÍLEK Jan1567444557561037545698
85.KUŽELA Miloslav255854475865556456598
88.BERNÁTEK Alexandr166965674457646445599
88.VLČEK Jiří166545455566737695599
90.KOPECKÝ Radomír1559374565575565666100
90.KONEČNÝ Pavel17673546854610463646100
90.MIKL Hugo1766364745859473547100
90.JEDLIČKA Drahoslav1556456667687763445100
90.KOUBEK Filip1566365654668474568100
90.KRAJÍČEK Patrik1759453767776346545100
96.TRČKA Lukáš1558485655768465455101
96.STISKÁLEK Bronislav1767746558665363557101
96.MATUŠ Stanislav2578455646778454556101
99.MALCOVÁ Jana2757374666769455546102
99.BROKEŠOVÁ Petra2668456545769465556102
99.DAVID Ondřej2569494366678365456102
99.GAVRONOVÁ Lucie3577564566657473667102
99.JANOTKOVÁ Božena3666473667768553467102
104.ÚJEZDSKÝ Dušan18673743455674710486104
104.KLONOVÁ Marie1967495665557465546104
106.KLON Radomír1666585846557475666105
107.SEKVARD Vít1558455766757374769106
108.VLČKOVÁ Ingrid1768467746567555667107
109.SLÁNSKÁ Eva1767482657877465847108
110.MACHOVÁ Ladislava1777473666479385677109
110.LANGR Martin1757555747667585767109
112.LANÍKOVÁ Miroslava1756456665867585669110
112.RYŠAVÝ Vítězslav16566656666710663857110
114.KUBÁT Josef1677454768779577566113
114.ŠNAJDROVÁ Anna3768485767778566646113
116.MALÍK Tomáš16594856466578649610114
117.CROFTS David1678665668887685665117
118.ČÁRAN Adam16875666488895641059120
119.ZAHRADNÍKOVÁ Linda17686795796910485656123
120.RYŠAVÁ Alena16710776958910115867610137
121.MICHLÍČEK Jan1810117779868811565987140


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
ADAM Jan1678575457785677510
ADÁMKOVÁ Monika17585587677558
CHRUDIMSKÝ Daniel146363554466465645
DALÍK Jaromír177745667474767
Dlabal Karel16885536356544695
HONZEK Přemysl1797576881076756766
JANÍKOVÁ Alena265635655765835645
KEDROŇOVÁ Zuzana16544454854687567
KNÁPEK Mojmír165558474746974575
KOTLÁNOVÁ Irena187955667678375577
KSANDROVÁ Kateřina266655466586736857
KUBA Miroslav165544356465645555
MANDULA Jiří11171048476979666107
MOŠA Josef165736565566454545
MRÁKOTA Jan176637455566366855
ONDRUCH Petr155535354445634355
PERNA Vlastimír175753875668462955
SEDLÁŘ Matouš1776
TOBOLA Zbyněk165636475775573565
VALCHÁŘ Zdeněk187357777658565545
VENTUROVÁ Naděžda17757364557463748
VRBICKÁ Petra17885685869947647
ČERMÁK Bedřich255536355577454566
ČESPIVA Pavel18884637589344666
ŠPŮREK Marcel276737375776744758
ŠRUBAŘ Radim18694665567444656



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
30.9.2017VALAŠSKÝ POHÁR s firmou SpedosRožnov - 2016 - NewSpolečná 0 -54 brutto
2.9.2017VALAŠSKÝ POHÁR s firmou Penam - CANNON START V 9:30!!!Rožnov - 2016 - NewSpolečná 0 -54 brutto
22.7.2017VALAŠSKÝ POHÁR s firmou SKEYNDOR - CANNON START V 9:00Rožnov - 2016 - NewSpolečná 0 -54 brutto
17.6.2017VALAŠSKÝ POHÁR s firmou Kostelecké uzeniny - CANNON START V 9:00Rožnov - 2016 - NewSpolečná 0 -54 brutto
6.5.2017VALAŠSKÝ POHÁR s hotelem ONDRÁŠŮV DVŮR - STARTOVNÍ LISTINA V PŘÍLOZERožnov - 2016 - NewSpolečná 0 -54 brutto



xx